KUDO

Çok Dilli Web Konferans Platformu

KUDO Nedir?

KUDO, çok dilli web ve video konferanslar için geliştirilmiş bulut tabanlı bir çözümdür. Katılımcılar, KUDO platformu üzerinden, webinarlara, sanal toplantılara ve eğitimlere katılabilir, dünyanın diğer ucundaki katılımcılarla içerik paylaşabilir ve birlikte çalışabilirler.  KUDO, toplantı sırasında çevirmenler tarafından sunulan eş zamanlı çeviriyi katılımcıların akıllı telefonlarına ve bilgisayarlarına aktararak toplantıyı dünyanın herhangi bir yerinden, istedikleri dilde izleme imkânı verir.  Katılımcılar ayrıca toplantı sırasında oy verebilir ve görüşlerini ifade edebilirler.

Enterkon’un  KUDO ile Ortaklığı

 • 2020 yılında KUDO resmi ortağı olan Enterkon, müşterilerinin çok dilli çevrimiçi toplantılarındaki tüm ihtiyaçlarını tek yerden karşılamak için hem sözlü çeviri hem de video konferans platformu hizmeti sağlar.
 • Enterkon, tamamen sanal ortamda gerçekleşen toplantıların yanı sıra, kimi katılımcıların toplantı mekanında bulunduğu kimilerinin ise uzaktan bağlandığı hibrit toplantılar için de video konferans ve sözlü çeviri hizmeti sağlayabiliyor.
 • Enterkon’un KUDO operatörleri ve eğitmenleri toplantılardan önce KUDO platformuyla ilgili eğitim verir ve toplantılar sırasında herkesin sorunsuz bir sanal deneyim yaşaması için teknik destek sağlar. Operatörlerimiz ve eğitmenlerimiz Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.
 • Enterkon’un İstanbul’daki özel stüdyosunda içinde çeviri kabinleri olan iki fiziki konferans salonu bulunuyor. Kablolu geniş bant ve wi-fi yedekli internet bağlantısı, UPS (kesintisiz güç kaynağı) ve jeneratör ile donatılan stüdyomuzdaki uzman teknisyenler ve operatörler sayesinde mümkün olan en yüksek kalitede ses ve görüntü kesintisiz olarak sağlanabiliyor.

KUDO’nun Avantajları

 • Kolay erişim: İstediğiniz akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan bağlanabilirsiniz.
 • Bulut tabanlı: KUDO bulut tabanlı teknolojisi sayesinde her yerden, her zaman, bütün dillerde kolaylıkla ve profesyonel şekilde toplantı düzenlemenizi sağlar.
 • Kullanışlı arayüz: KUDO’nun arayüzü Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça ve Rusça gibi çeşitli dillerde kullanılabilir.
 • Çok dilli: KUDO platformunda aynı anda 32 dilde çeviri yapılabilir. Konferans tercümanları diğer dillerden röle alabiliyor, eşzamanlı olarak hem konuşmacıyı hem de çeviriyi dinleyebilir. Ayrıca işaret dili için özel bir ekran da vardır. 
 • İstediğiniz ölçekte: KUDO’da az sayıda katılımcıyla küçük toplantılar düzenlenebileceği gibi yüzlerce katılımcının olduğu büyük seminerler de gerçekleştirilebilir.
 • Anket: Çoktan seçmeli ya da evet-hayır-çekimser tarzı oylama şablonlarından birini seçerek anket yapabilir ve sonuçları grafik ya da rakamsal olarak görüntüleyebilirsiniz.
 • Canlı HD Video: KUDO, WebRTC ve sese öncelik veren mimarisi sayesinde, en iyi görüntü ve ses kalitesini sağlar.
 • Güvenli: KUDO GDPR uyumludur ve ABD devlet kurumlarından FedRAMP Hazır onayı almıştır.
 • Kendini kanıtlamış: KUDO’yu seçen şirketler ve kurumlar arasında Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, Avrupa Konseyi, NATO Parlamenter Meclisi, Facebook,  ABD Hava Kuvvetleri, Airbnb, Thomson Reuters ve  Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU) bulunuyor.

KUDO Platformu ile uzaktan sözlü çeviri hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için lütfen bize ulaşın.