Nasıl Çalışıyoruz

Yüksek Kalite İçin Yüksek Standartlar

Çevirmen seçimi

Toplantının konusu hakkında en deneyimli çevirmenleri görevlendirmeye önem verdiğimiz için her projeyi özenle değerlendiriyoruz. Kendi ekibimizdeki uzman çevirmenlere ek olarak, bütün dünyaya yayılan çevirmen ağımız sayesinde her dilde en iyi hizmeti sunacak çevirmenlerle çalışıyoruz.

Awesome Image
Awesome Image

Ekip Çalışması

Başarılı bir toplantı deneyimi için toplantı sahibi, konuşmacılar, çevirmenler ve teknik hizmet sağlayıcıların uyumlu çalışmasının önemine inanıyoruz. Ofis personelimiz bu ekip çalışmasını koordine ederek tüm paydaşların ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor.

Gizlilik ve Tarafsızlık

Çalıştığımız tüm toplantılarda bizimle paylaşılan bilgilerin gizliliğine özen gösteriyoruz. Ayrıca, meslek örgütlerimiz tarafından belirlenen çalışma koşullarına ve meslek etiği kurallarına tam uyum sağlayarak gizlilik, tarafsızlık ve doğru aktarım konusunda yüksek standartlara uygun çalışıyoruz.

Awesome Image
Awesome Image

Ön Hazırlık

Konferans çevirmenleri olarak, telekomünikasyon teknolojilerinden endokrinoloji ilaçlarına, karşılaştırmalı borçlar hukukundan animasyon yazılımlarına kadar çok farklı konuları ele alan toplantılarda çalışıyoruz. Her seferinde en iyi tercümeyi yapabilmek için toplantı öncesi her türlü bilgi ve belgeyi çalışarak ön hazırlık yapıyoruz, konuya dair özel terimleri ve kavramları öğreniyoruz.

Çalışma Koşulları

Çeviri yapılan bir toplantıda başarı, pek çok etkenin bir araya gelmesiyle sağlanır. Biz de çevirmenlerin toplantıya değer katabilmesi için gereken çalışma koşullarını sağlamaya önem veriyoruz. Kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için yüz yüze, hibrit ve çevrim içi toplantı sahiplerine ve konuşmacılara destek veriyoruz.

Awesome Image
Awesome Image

Uzaktan Çeviri İçin Teknik Know-how

Yüzlerce online toplantıda çalışarak edindiğimiz know-how sayesinde, uzaktan çevirili toplantıların formatını ve içeriğini göz önünde bulunduran çözümleri müşterilerimizle birlikte geliştiriyoruz. Toplantı sahiplerine doğru soruları sorarak, en uygun çözümü belirliyoruz. Böylece çevrim içi boyutu olan toplantıların, yüz yüze toplantılar gibi sorunsuz bir biçimde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Ekibimiz

Nasıl Çalışıyoruz

Biz Kimiz