Toplantı Çözümlerimiz

Yüz Yüze Toplantı

Herkesin aynı salonda olduğu bir toplantıda tercümeye mi ihtiyacınız var? Toplantınızın yapılacağı yere, katılımcı sayısına ve toplantı formatına göre size çeviri için gerekli altyapı çözümlerini sunalım. Tercüme kabinleri, kabin içi ya da portatif simultane tercüme ekipmanı, teknik destek ve yetkin konferans çevirmenleri dahil çeviri hizmetlerini tek bir noktadan alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz yüz yüze toplantı türleri; konferanslar, proje toplantıları, yönetim kurulu toplantıları, basın toplantıları, ürün tanıtım toplantıları, bayi toplantıları, atölye çalışmaları ve fokus grup çalışmalarını içermektedir. 

Hibrit Toplantı

Toplantınızda katılımcıların bir kısmı uzakta bir kısmı toplantı salonunda olacak ve çeviri yapılması mı gerekiyor?

Hibrit toplantınız için gereken uçtan uca sözlü çeviri altyapısı için size alternatif sunalım. Hangi çeviri platformunu kullanmalısınız, çeviri için uygun ekipman nedir ya da çevirmenler toplantıya uzaktan mı bağlansın gibi soruların yanıtlarını beraber belirleyelim.

Hibrit toplantılar için, yüz yüze ve çevrim içi toplantılarda sunduğumuz çözümleri birleştiriyoruz. Düşük maliyetle, daha çok sayıda katılımcıya ulaşan çevre dostu toplantılar düzenleme olanağı sağlıyoruz.

Çevrim İçi Toplantı

Aynı dili konuşmayan kişilerin bir araya geleceği ve herkesin uzaktan katılacağı bir yönetim kurulu veya şirket toplantınız mı var? Toplantınızın süresi kadar sözlü çeviri platformu rezervasyonu yapın. Size hem çevirmen sağlayalım hem de Türkçe, İngilizce ve Fransızca bilen platform operatörlerimiz katılımcılarınıza teknik destek versin.

KUDO, çok dilli sanal toplantılar ve video konferanslar için geliştirilmiş bulut tabanlı bir çözümdür.

MS Teams ile yaptığınız toplantılarda dil engelini ortadan kaldırabilirsiniz.

Dünyada en çok kullanılan online toplantı uygulaması olan Zoom’un eş zamanlı çeviri özelliğini kullanarak toplantıları istediğiniz dili seçerek takip edebilirsiniz.

Boostlingo ile online veya hibrit toplantılarınızda katılımcı sınırı bulunmadan dil bariyerlerini kaldırabilirsiniz.

Hem bilgisayarınızdan hem mobil cihazınızdan erişebileceğiniz Interactio, online veya hibrit toplantılarınızda kullanabileceğiniz, uzaktan çeviri hizmeti alabileceğiniz bir platformdur.