Çevrim İçi Toplantı Çözümlerimiz

Tamamen sanal ortamda gerçekleşen toplantılarınız veya bazı katılımcıların toplantı salonunda bulunduğu bazılarının uzaktan bağlandığı hibrit toplantılarınız için sözlü çeviri, video konferans ve teknik destek hizmetleri sağlayabiliriz.

Türkçe, İngilizce ve Fransızca bilen operatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ihtiyaç halinde toplantılardan önce, kullanılacak çevrim içi platformla ilgili katılımcı ve moderatörlere eğitim veriyor ve katılımcıların sorunsuz bir sanal deneyim yaşaması için toplantı sırasında teknik destek sağlıyor.

Kablolu geniş bant ve wifi yedekli internet bağlantısı, kesintisiz güç kaynağı (UPS) ve jeneratör ile destekli altyapımız ve deneyimli operatörlerimiz sayesinde kesintisiz çeviri ve teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

KUDO

KUDO, çok dilli sanal toplantılar ve video konferanslar için geliştirilmiş bulut tabanlı bir çözümdür. Bu platformda, işaret dilleri de dahil olmak üzere 32 dilde eş zamanlı çeviri yapılabilmektedir. Kullanıcılar platforma akıllı telefonlarından, tabletlerinden veya bilgisayarlarından erişebilir ve platformun arayüzünü kendi dillerinde kullanabilirler. Enterkon, sözlü çeviri, altyazı ve video konferans araçlarının kullanıldığı toplantılar için tek noktada kapsamlı hizmet sunmaktadır.

Microsoft Teams

MS Teams ile yaptığınız toplantılarda dil engelini ortadan kaldırmak mümkün. MS Teams kullanıyorsanız ve toplantılarınıza simültane çeviri eklemek istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.

Çeşitli çeviri platformlarının Teams ile entegrasyon sağlayan çözümleri sayesinde Microsoft Teams toplantılarında katılımcılar toplantıyı istedikleri dilde dinleyebilir ve kendi dillerinde konuşabilir.

Zoom

Dünyada en çok kullanılan online toplantı uygulaması olan Zoom’un eş zamanlı çeviri özelliğini kullanarak toplantıları istediğiniz dili seçerek takip edebilirsiniz. Zoom hosting hizmetimiz sayesinde toplantınızın planlanması, deneyimli çevirmenlerin sağlanması, teknik destek, kayıt ve canlı yayın konularında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hibrit toplantılara uzaktan bağlanan katılımcıların toplantıya sorunsuz bir şekilde katılması ve tercümeyi takip edebilmesi için hibrit Zoom toplantılarınıza yönelik destek alabilirsiniz.

Interactio

Hem bilgisayarınızdan hem mobil cihazınızdan erişebileceğiniz Interactio, online veya hibrit toplantılarınızda kullanabileceğiniz, uzaktan çeviri hizmeti alabileceğiniz bir platformdur. Zoom, Skype, Webex, Microsoft Teams gibi 40’dan fazla platformla da uyumlu çalışabilen Interactio ile dil bariyerlerini kaldırabilirsiniz.

Boostlingo

Farklı dilleri konuşan katılımcıların bulunduğu toplantılarınızda uzaktan eş zamanlı çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirilmiş olan Boostlingo hem kendi platformu ile hem de Zoom, MS Teams ve birçok platformla entegre çalışma sistemi ile toplantılarınızda dil bariyerlerini kaldıracak bir çözümdür. Boostlingo ile ayrıca işaret dili çevirisini de toplantılarınıza dahil edebilir ve toplantılarınızın kaydını alabilirsiniz. Boostlingo toplantılarında katılımcı sınırı da bulunmamaktadır.